Директор інституту – Давиденко Ганна Віталіївна

IMG 9699 1доктор педагогічних наук, кандидат філологічних наук, доцент, професор кафедри соціальних технологій Вінницького інституту Університету “Україна”, голова ради громадської організації “Соціальна перспектива”, депутат Вінницької міської ради

    Народилась 24 травня 1983 року в місті Вінниці.

    У 2005 році закінчила з червоним дипломом факультет іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти, мова та література (німецька, англійська)”.
    У тому ж році вступила до аспірантури кафедри германської філології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
    У 2009 році захистила дисертацію на тему “Німецька народна побутова казка: тематичні, структурно-композиційні та лінгвокультурні характеристики”. 14 квітня 2010 року рішенням президії ВАК присуджено науковий ступінь кандидата філологічних наук, германські мови. У 2014 році Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України присвоєно вчене звання доцента кафедри іноземної філології та перекладу.
     Другу вищу – економічну освіту, отримала за спеціальністю “Банківська справа”.
     Під час роботи у Вінницькому інституті Міжрегіональної академії управління персоналом із 2005 по 2011 роки пройшла шлях від посади викладача до завідувача кафедри.
     У вересні 2011 року обрана за конкурсом на посаду завідувача, доцента кафедри гуманітарних та загальноосвітніх дисциплін Вінницького соціально-економічного інституту Університету “Україна”.
     8 квітня 2013 р. наказом Президента Університету “Україна” Таланчука П.М. призначена на посаду директора Вінницького соціально-економічного інституту Університету “Україна”. З того часу в інституті відбулася низка позитивних змін, які стосуються, зокрема, й розширення міжнародних зв’язків з метою інтеграції вищого навчального закладу в європейську та світовому наукову спільноту в галузі науки, освіти та соціального захисту. Особливо це стосується освіти та соціалізації людей з особливими освітніми потребами; підвищення академічної мобільності викладачів і студентів, та отримання додаткового фінансування освітніх проектів інституту через Міжнародні програми та грантові проекти.
     17 листопада 2015 року захистила дисертацію в Інституті вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, присвяченій дослідженню організації інклюзивного навчання у вищих навчальних закладах країн Європейського Союзу. 15 грудня 2015 року на підставі рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України присуджено науковий ступінь доктора педагогічних наук за спеціальністю “Загальна педагогіка та історія педагогіки”.
    Відомості про громадську роботу (в тому числі на виборних посадах): голова ради громадської організації «Соціальна перспектива», член Національної спілки журналістів України з 2002 року, член президії Вінницької обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури.
    Наявність чи відсутність представницького мандата: обрана депутатом Вінницької міської ради на чергових виборах депутатів місцевих рад 25 жовтня 2015 року.
    Контактний номер телефону: (0432) 676-981, приймальна директора. e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

AddThis Social Bookmark Button