УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА» ВІННИЦЯ

Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації

Ліцензія МОН України АЕ № 636 від 10.03.2015

21036м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 23 "А"

Приймальна комісія: (0432) 676-989, e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

Тел.: (0432) 67-69-81, факс (0432) 67-69-82, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

          Нвчально-науковий комплекс Університету «Україна» у м. Вінниця є одним із підрозділів вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Заснований наприкінці ХХ століття Університет «Україна» впродовж майже 16 років плекає вітчизняну еліту, розвиває і примножує багаті наукові та освітянські традиції, посідаючи гідне місце серед найавторитетніших вищих навчальних закладів нашої держави.

Незважаючи на досить юний вік, Університет має своє Ім’я. Тут працюють чудові науковці відомих у світі наукових шкіл та напрямків, талановиті педагоги-наставники молоді, динамічно розвиваються основні напрямки підготовки національних кадрів. Як наслідок – Університет «Україна» посідає шосте місце серед усіх ВНЗ України усіх форм власності – за кількістю студентів та за рівнем упровадження новітніх технологій навчання. Університет «Україна» - найбільший недержавний вищий навчальний заклад.

У грудні 2013 року Університету «Україна» виповнилося 15 років з моменту заснування. За цей період ми підготували 102 000 фахівців. Серед наших випускників є і судді, і прокурори, банкіри, успішні бізнесмени та посадовці всіх рангів. Безсумнівно, за час свого існування Університет впевнено вийшов на ринок надання освітніх послуг.

Високий фаховий рівень професорсько-викладацького складу підтверджує і те, що вчені інституту є академіками та членами-кореспондентами галузевих академій, вони постійно запрошуються до експертних комісій Державної атестаційної комісії України, під їх керівництвом систематично проводяться наукові дослідження в різних галузях знань.

В Університеті «Україна» активно й цілеспрямовано залучаються до наукових досліджень молоді науковці, для яких встановлені відповідні премії, регулярно проводяться науково-практичні конференції, засідання «круглих столів» тощо.

Значна увага приділяється дозвіллю студентів. В інституті діють колективи художньої самодіяльності, щорічно проходять мистецькі фестивалі, розмаїття творчих конкурсів, молодіжні квести, Дні відкритих дверей, вечори відпочинку, екскурсії тощо.

У м. Вінниця Університет «Україна» представлений Вінницьким соціально-економічним інститутом – з 1999 р. та Вінницьким коледжем – з лютого 2014 року (вступ на базі 9-ти класів). До послуг студентів – зручні навчальні аудиторії, лабораторії, комп’ютерні класи з доступом до мережі Інтернет (функціонує також безпровідний wi-fi доступ), науково-технічна бібліотека (фонд літератури – близько 70 тис. примірників), навчально-спортивна та актова зали. Також студенти інституту мають можливість відвідувати басейн. Іногородні студенти забезпечуються місцями в гуртожитку.

Особливості:

1.      Програма «Твій шанс» - можливість отримати два дипломи одночасно – України та Європейського Союзу.Умови програми: атестат про середню освіту + бажання навчатися в університеті у Європі. ЗНО НЕ ПОТРІБНО! Ваші кроки: 1) звернутися у приймальну комісію Вінницького інституту Університету «Україна»; 2) обрати спеціальності для навчання в Україні та Європі. Це може бути  одна спеціальність  або декілька різних.

2.   Вінницький інститут Університету «Україна» є активним учасником програми Європейського Союзу Erasmus+.

3.    Вартість навчання доступна і складає від 250 грн. на місяць. Усе залежить від обраної спеціальності, форми навчання (денної / заочної / дистанційної / комбінованої) та освітньо-кваліфікаційного рівня (бакалавр, спеціаліст, магістр).

4.      За підтримки посольства США в Україні на базі інституту діє «Молодіжний ресурсний центр», який відкриває перед студентами інституту широкі можливості працевлаштування та стажування за кордоном.

5.      Поглиблене вивчення іноземних мов: викладає англійську мову – професор з США (штат Канзас) Л.Кауфман; волонтери-носії мови, які безкоштовно навчають студентів інституту англійської, польської, німецької; курси іноземних мов із підготовкою до вступу в університети Європи.

6.      Студенти інституту на заняттях фізичної культури відвідують басейн «Авангард».

7.      При інституті діє автошкола. Студенти паралельно отримують права на водіння автомобіля категорій  А,В,С. Для студентів інституту 10% знижки.

8.      В інституті діє Психологічний центр «Інсайт», Юридична клініка, Центр фізичної реабілітації «Україна», під керівництвом всесвітньовідомого науковця, Академіка АТН України, заслуженого діяча науки та освіти України, директора Вінницької філії Українського науково-дослідного інституту медицини транспорту, доктора медичних наук, професора Макаца В.Г., Академія міжнародного співробітництва з креативної педагогіки, директором якої є доктор педагогічних наук, професор Чернілевський Д.В. До складу академії входять близько 200 провідних науковців та педагогів України та Зарубіжжя.

Після закінчення Вінницького інституту Університету «Україна» та отримання диплома державного зразка випускники працюють:

за спеціальністю «правознавство»: в органах: правосуддя, самоврядування і виконавчої влади, внутрішніх справ, митного контролю; в установах юстиції, антимонопольному комітеті, інспектором в державній податковій службі, в юридичних службах установ і організацій державної та недержавної форми власності і видів господарювання; прокурорами, суддями, адвокатами, юрисконсультами, державними виконавцями, експертами-криміналістами при УМВС України, в органах дізнання та слідства, помічниками суддів судів загальної та адміністративної юрисдикції, провідними юристами комерційних банків тощо;

за спеціальністю «Фізична реабілітація»/«Здоров’я людини», (диплом визнається у Росії та Білорусії): фахівцями фізичної реабілітації в лікарнях, госпіталях, медичних і санітарно-курортних закладах; в реабілітаційних центрах, інтернатних установах, школах, гімназіях, міських та районних управліннях, в обласній психоневрологічній лікарні ім. Ющенка;

за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність»: спеціалістами в органах державної влади усіх рівнів; архівних органах, документознавцями, референтами-аналітиками, менеджерами органів державної влади та управління;

          за спеціальністю  «Соціальна робота»: в усіх органах соціальної сфери: в управліннях праці та соціального захисту населення, центрах зайнятості, територіальних центрах соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, у міських та обласних  центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в управліннях Пенсійного фонду України;

за спеціальністю «Фінанси та кредит»: фахівцями в галузі фінансів, банківської справи, економістами, консультантами з економічних питань, фінансових установах, органах виконавчої влади, державному казначействі, кредитних відділеннях, податкових адміністраціях;

за спеціальністю «Облік і аудит»: аудиторами, бухгалтерами, бухгалтерами-ревізорами, у галузі управління діяльністю підприємств;

 за спеціальністю  «Менеджмент організацій»: менеджерами з досліджень та розробок, менеджерами з права, досліджень ринку,  вивчення суспільної думки, менеджерами з підбору, забезпечення та використання персоналу;

fly1

fly