Меморандум з Wikimedia підписано!

 

 

 

  

 

 

18 листопада 2014 року відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Вінницьким інститутом Університету «Україна» та Громадською організацією «Вікімедіа Україна». Громадська організація «Вікімедіа Україна» є регіональним підрозділом всесвітнього фонду «Вікімедія», який реалізує відомий у всьому світі соціально-науковий проект «Вікіпедія».

У рамках меморандуму було погоджено і концепцію співпраці, основною метою якої є набуття студентами інституту нових практичних умінь та навичок відповідно до їх фахового спрямування. Представники громадської організації будуть залучені до проведення практичних занять у студентів напрямів підготовки «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Журналістика», причому їхня думка матиме вирішальне значення при оцінці вмінь студентів щодо роботи із сучасними інформаційними технологіями. Одним із основних результатів співпраці сторони вбачають у розвитку українського сегмента всесвітньої енциклопедії, автором якої може стати кожен.

Принагідно представники ГО «Вікімедіа Україна» провели «віківишкіл» для професорсько-викладацького складу інституту. Викладачі ознайомилися з проектами Вікіпедії, які можна використовувати для проведення занять та підготовки навчально-методичної документації.  Тренінг пройшов у жвавій та дружній атмосфері.  

Наступний «віківишкіл», уже для студентів інституту, відбудеться у лютому 2015 року. Запрошуємо усіх охочих долучитися до важливої соціальної мети та отримати нові знання.

AddThis Social Bookmark Button